E-Ticaret Sitesi Tasarımı

İnternet üzerinden alışveriş yapan birey sayısı her geçen gün artış göstermektedir. E-ticaret kavramı geçmiş dönemlerde yüksek çoğunluk için tanınmıyor olsa da günümüzde dengeler değişmiş durumda. E-ticaret yapan kişi sayısında yaşanan artışla beraber e-ticaret sitesi talebi de artmıştır. Hizmetlerimiz arasında bulunan seçeneklerden birisi olmasıyla birlikte, başarılı şekilde alışverişlerin tamamlanabileceği e-ticaret sitelerini oluşturmaktayız.

Kullanıcıların isteklerine tam olarak yanıt vermeyi başaran sanal mağaza hazırlama olanağına sahip olmamızla, potansiyel kitleye hitap edebilmede önemli derecede fark yaratmaktayız. Ürün yönetimi, alışveriş ve aynı zamanda ürünler arasındaki geçişleri kolay siteler aynı zamanda çok sayıda müşteriyi aynı anda hız sorunu yaşamadan karşılama olanağına da sahiptir.

e-ticaret

Ürün Yönetimi

Sınırsız ürün ekleyebilme, ürün için açıklama, görsel, teknik özellik ve varyasyon ekleyebilme, Google ve SEO kriterlerine uygun alt yapı.

Kategori Yönetimi

Sınırsız kategori ve alt kategori ekleyebilme, kategori için açıklama, görsel ve ürün slaytı ekleyebilme.

Ödeme Yöntemleri

Banka havalesi ve EFT ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi tüm ödeme sistemleri ile entegre çalışan alt yapı.

Kargo Seçenekleri

Kargo takibi ve sorgulama, kargo durum bildirim seçenekleri, kargo firmaları ile entegre çalışan alt yapı.

XML Entegrasyonu

Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Sanalpazar gibi E-ticaret pazar yerlerinin XML dosyaları ile entegre çalışan alt yapı.

Fatura ve Vergi Modülü

Ürün siparişlerine +% KDV ekleyebilme, ödeme sonrası faturalandırma, faturayı PDF olarak indirilebilme ve yazdırabilme.
e-ticaret sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

Hazır e-ticaret sitesi ile e-ticarete başlamak isteyen müşterilerimize yönelik olarak, oldukça hızlı hizmet veriyoruz. Hiçbir ihtiyacı olmayan, hazır halde olan ve sadece ürün girişlerinin yapılacağı sitelerle büyük bir kolaylık getirmekteyiz. Profesyonel seviyede hazırlanan e-ticaret sitesinde beklentilerinizi karşılayabilme olanağınız mevcut.

E-ticaret paketleri tamamen özel seçeneklere sahip olmakla beraber siteye giriş yapan müşterilerin isteklerini de karşılar seviyededir. Her biri istekleriniz özelinde bulunabilecek paketler, sanal dünyada vermek istediğiniz hizmeti kusursuz seviyeye ulaştırmanızda etkili olur.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi

Özgün sanal mağazalara sahip olmak istiyorsanız e-ticaret yazılımı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolay bir panel üzerinden her zaman avantajlı sonuçları elde edebileceğiniz yazılım büyük ölçüde pratiklik sunar. Ürünlerin tamamını entegre edebilmeye olanak sağlayan ayrıcalıkları sayesinde ilk andan itibaren hızlı işlem ayrıcalıklarını beraberinde getiren özelliğiyle ön planda yer alır.

E-ticaret sistemi kurma hazırlığı yapan müşterilerimiz için, e-ticaret dünyasında rakipler arasından sıyrılmayı sağlayacak olan avantajlı seçenekleri sunuyor olmamızın ayrıcalığını her anlamda yaşatıyoruz. E-ticaret alanında sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe doğrultusunda, sanal mağaza konseptine uygun standartları dünden bugüne karşılayan seviyedeyiz. İnternet üzerinden alışverişi sağlayacak olan güvenilir ve güçlü altyapı desteğine sahip konsepti bulabileceğiniz e-ticaret fiyatları için de tamamen bütçeye yönelik çalışma standartlarına sahibiz. Sunduğumuz özel hizmetlerden birisi olan e-ticaret kategorisinde güçlü referanslarımızla, sizler için özel projelerinizi hayata geçirmede yardımcı role sahip oluyoruz. Özgün konseptli ya da hazır sitelere platformlara sahip olmanızda her zaman isteklerinizi başarıyla yanıtlamaktayız.

E-Ticaret Teklifi Al